Jobs: Fani iPhone'a "nie będą zawiedzeni"


Wydaje się, że Steve Jobs w dość lakoniczny sposób potwierdza zbliżającą się wielkimi krokami premierę nowego iPhone'a, który najprawdopodobniej zadebiutuje podczas konferencji WWDC.

Przejęcie firmy Chi Mei Optoeletronics przez Innolux, z pewnością podgrzeje atmosferę w rywalizacji między tajwańskimi i koreańskimi producentami paneli LCD. Urządzenie jest kompatybilne z najnowszymi formatami audio i wideo, włącznie z rozdzielczością Full HD i wielokanałowym dźwiękiem. Microsoft zapowiedział na trwającej właśnie konferencji PDC 09, że zamierza opublikować kod źródłowy platformy .NET Micro Framework dla urządzeń mobilnych.Jak wynika z analizy firmy iSuppli, wszystkie materiały i komponenty wykorzystane przy budowie jednego egzemplarza tabletu Apple'a tylko z łącznością WiFi, kosztują 260 dolarów. Zdaniem redakcji The Wall Street Journal, zarwno Facebook, jak i MySpace, przekazuj dane swoich uytkownikw reklamodawcom, mimo zapewnie, e takie praktyki nie s prowadzone. Użytkownicy będą teraz w stanie sami tworzyć swój słownik w iPhone'ie. Apple dodał tę funkcję do udostępnionej niedawno do testów czwarej bety systemu iPhone OS 4.0.

Zastanawiałeś się kiedyś, czy praca za biurkiem przed komputerem może być ekscytująca? Po obejrzeniu zdjęć ze szwajcarskiego oddziału Google'a prawdopodobnie zmienisz zdanie.

Szkolenie dla osób, chcących zająć się wykonywaniem audytów energetycznych, niezbędnych do uzyskania środków finansowych na realizację działań termomodernizacyjnych. Kurs organizowany jest ...
Lokalizacja: Gliwice - Rodzaj: kurs / szkolenie Szczegółowy program jest zamieszczony na stronie internetowej Polskiej Akademii Rachunkowości. ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs przygotowawczy

Skrócony program - pełny na stronie internetowej firmy szkoleniowej: Informacje wstępne Język SQL Architektura systemu Oracle * RDBMS, baza danych, ...
Lokalizacja: Gdańsk - Rodzaj: kurs / szkolenie Wystartowały zapisy do ostatnich eliminacyjnych rozgrywek internetowych lig Red Alert 3 oraz Need for Speed Undecover organizowanych przez Cybersport.pl oraz Electronic Arts Polska. Jak złożyć PIT przez Internet wie 52 proc. osób korzystających z serwisów administracji publicznej. Z kolei 17 proc. zadeklarowało, iż złożyło jakikolwiek dokument urzędowy za pośrednictwem Internetu.Microsoft chce zacieni wspprac z rzdami, ktre s lub mog by klientami firmy. Koncern chce na bieco informowa o wykrytych usterkach i lukach w oprogramowaniu i wsplnie je usuwa. 1. Funkcje finansowe w przedsiębiorstwie - omówienie zadań i odpowiedzialności poszczególnych komórek: księgowość, podatki, raportowanie, budżet i ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie Niecały tydzień pozostał do otwartych, bezpłatnych warsztatów prezentujących najnowsze i najbardziej zaawansowane technologie Apple. Warsztaty Rozwiązań Cyfrowych Digital Lifestyle 2010 odbędą się 24 czerwca w warszawskim Multikinie przy Al. KEN 60. W imprezie udział wezmą przedstawiciele Apple Europe oraz partnerzy, tacy jak Canon, Elgato, Symantec, Wacom, NEC i SONOS.

Kompaktowy nettop z platformą ION


Raczej egzotyczny producent w kwestii budowania komputerów - Onkyo - zapowiada swoją kompaktową maszynę z procesorem Intel Atom oraz grafiką GeForce 9400M.

Kurs na Głównych Księgowych (Warszawa)


A. Teoria rachunkowości, jej koncepcje, zasady i normy. B. Prowadzenie ksiąg rachunkowych C. Zasady ewidencji w księgach rachunkowych D. Sprawozdania finansowe E. Rachunek ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Kurs Pełnej Księgowości Kontowej w systemie OPTIMA (Wrocław)


I Zapoznanie z programem Comarch OPTIMA 1. Konfiguracja programu, 2. Wprowadzenie danych rejestrowych firmy, 3. Plan kont, 4.Bilans otwarcia. II Sprzedaż i zakup 1. Gospodarka magazynowa, 2. ...
Lokalizacja: Wrocław - Rodzaj: kurs / szkolenie

Audytor wewnętrzny systemu GMP B41 Transport drogowy pasz (Bydgoszcz)


W programie: - Audyt wewnętrzny - Działania poaudytowe - Zarządzanie niezgodnością - Reklamacje - Przeglądy zarządzania ...
Lokalizacja: Bydgoszcz - Rodzaj: kurs / szkolenie

Każdy klient, który

druk kalendarzy

reklamowych zamawia u nas co najmniej po raz drugi może liczyć na specjalne rabaty. Ofertę cenową na kalendarze reklamowe przestawimy każdemu klientowi, który powraca do nas z zamówieniem. Jako największy producent kalendarzy w Katowicach możemy pozwolić sobie na jedne z największych rabatów przy zamówieniach na kalendarze reklamowe. Ale oczywiście nie tylko cena przyciąga naszych klientów. Doskonała jakość, jaką pochwalić się mogą kalendarze reklamowe to również wielki atut naszych produktów.

W YouTube'ie coraz bezpieczniej - uruchomiono "tryb bezpieczny"


YouTube uruchamia nowy tryb bezpieczeństwa w swoim serwisie, dzięki któremu rodzice zyskają jeszcze lepsze i łatwiejsze narzędzie do blokowania materiałów zawierających przemoc.

10 dokuczliwych pułapek w pececie


Niedoróbki w oprogramowaniu czy błędy w systemie są bardzo denerwujące. Często jednak istnieją zadziwiająco proste rozwiązania tych problemów.

Umowy o unikaniu podwójnego opodatkowania - kluczowe zagadnienia, praktyczne przykłady (Warszawa)


Szczegółowy program szkolenia jest zamieszczony na stronie internetowej Polskiej Akademii Rachunkowości ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Antykradzieżowy alarm Bluetooth


BlueWatchDog wyróżnia się tym, iż po oddaleniu od właściciela nie tylko wydaje głośny i piskliwy dźwięk o natężeniu 109 decybeli, ale także poprzez łącze Bluetooth uruchamia alarm w komórce.

Podesty ruchome - konserwacja (Warszawa)


Zakres tematyczny szkolenia obejmuje: wiadomości ogólne, wiadomości o dozorze technicznym, bhp, środki smarujące i konserwujące, stateczność, konstrukcję nośną, mechanizmy, aparaty ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Kolekcjonerska edycja Aliens vs Predator z ciekawymi gadżetami


Kolekcjonerska edycja gry Aliens vs Predator będzie zawierała dwa ciekawe gadżety: koszulkę zaprojektowaną na zamówienie gracza oraz realistyczny model Twarzołapa.

Nauka Tańca - Cały Śląsk (Sosonowiec)


Od 6 lat naszą główną specjalnością jest przygotowanie nowożeńców do tego najważniejszego, pierwszego w ich wspólnym życiu tańca # zajęcia są ...
Lokalizacja: Sosonowiec - Rodzaj: kurs przygotowawczy

HP kupuje specjalistę od Sieci - 3Com


Największy na świecie producent komputerów - HP - kupuje dostawce rozwiązań sieciowych 3Com. Transakcja opiewa na kwotę 2,7 miliarda dolarów.

Skype dla Linuksa wkrótce jako open-source


Jeden z najpopularniejszych komunikatorów internetowych na świecie wkrótce będzie miał otwarty kod źródłowy. Niestety, tylko w wersji na Linuksa.

Łatwiejsze zarządzanie prywatnością na Facebooku


Atutem Facebooka z pewnością są bardzo rozbudowane formularze, pozwalające decydować o poziomie ochrony prywatności. Dla niektórych jednak ponad 170 funkcji zaczyna być wadą, a nie zaletą.

Bezpłatna lekcja pokazowa Treningu Pamięci (Gdynia)


Zaproszenie na bezpłatną lekcję pokazową treningu pamięci i koncentracji w renomowanej Szkole Pamięci Wojakowskich. Biorąc udział w lekcji pokazowej: -możesz bezpłatnie i ...
Lokalizacja: Gdynia - Rodzaj: kurs / szkolenie

Pierwszy aparat BenQ z technologią HDR


BenQ wprowadza na polski rynek swój pierwszy aparat umożliwiający wykonywanie zdjęć w technice HDR (High Dynamic Range) czyli z dużą rozpiętością tonalną – model E1260.

Zaskakująco wysoki współczynnik piractwa dla iPhone'a


Piractwo jest destrukcyjnym czynnikiem, dopadającym każdego wydawcę oprogramowania - nawet Apple, które ma własną filozofię dystrybucji swoich programów.

„Miasto Fotki" – gra społecznościowa dla użytkowników Fotka.pl


„Miasto Fotki” to pierwsza w Polsce gra stworzona w oparciu o technologię firmy sMeet, umożliwiająca spotykanie się użytkowników w wirtualnym świecie.

YouTube ma aspiracje telewizyjne


Dyrektor generalny serwisu YouTube chce, aby użytkownicy oglądali jego serwis w taki sposób, jak ogląda się telewizję - po kilka godzin dziennie, a nie tylko 15 minut.

Restrukturyzacja biznesu pomysły na skuteczną i bezpieczną optymalizację podatkową (Warszawa)


I. Podwyższenie kapitału i aporty 1. podwyższenie kapitału 2. Konwersja kapitałów zapasowych/rezerwowych na kapitał zakładowy (CIT, PCC) 3. Agio - Definicja; kiedy rozpoznaje się agio; - Zasady opodatkowania w ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie